دفتر مرکزی:

تهران، خیابان سمیه، بعد از نجات الهی، پورموسی، آرژانتین غربی، پلاک 10، واحد 2

تلفن تماس:

خدمات Door to Door

خدمات Door to Door

خدمات Door to Door یا سرویس درب به درب، نسل جدیدی از خدمات حمل و نقل است؛ که امروزه مشکل بسیاری از خریداران را حل کرده است. دغدغه‌های دریافت کالا پس از خرید غیرحضوری، از دیرباز یکی از چالش‌هایی است که خریداران با آن رو‌به‌رو بوده‌اند. این سرویس شامل خدمات حمل سریع و مستقیم کالا با پیک یا وسیله نقلیه اختصاصی از محل تولید یا انبار کالا به نقطه مورد نظر خریدار است. این نقطه در اکثر اوقات می‌تواند محل مصرف و استفاده از محصول بوده و ممکن است شامل خدمات نصب کالا باشد.

خدمات درب به درب (Door to Door) چیست؟

سرویس درب به درب به این معناست که کالا از محل دقیق فرستنده گرفته و در محل دقیق گیرنده تحویل داده می‌شود. در این سرویس حمل و نقل، تمامی مراحل ارسال بر عهده شرکت است. خدمات درب به درب مراحل خاص و مزایای زیادی دارد که در ادامه این مقاله، بیشتر به آن پرداخته‌ایم.

چرا سرویس درب به درب؟

نگرانی دریافت نکردن کالا از سوی خریدار و دغدغه فروشنده برای پیدا کردن سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه ارسال، تقاضاهایی هستند که موجب پدید آمدن خدمات دربه به درب شده‌اند. فروشندگان نیز همواره برای ارسال محصولات خود و رساندن آن به‌دست مشتری به‌دنبال سریع‌ترین و مطمئن‌ترین سرویس‌های حمل هستند. در پی هدف ایجاد تجربه مثبت برای مشتری، شرکت تاجران برخط صنعت، محصولات خود را با استفاده از سرویس ارسال بار به صورت درب به درب به خریداران تحویل می‌دهد. استفاده از این خدمات برای ارسال کالاهای مورد معامله، شرکت را از دیگر مجموعه‌ها متمایز نموده و این افتخاری بزرگ برای این شرکت محسوب می‌شود.

استفاده از خدمات Door to Door

اقدام لحظه‌ای در انجام معاملات، با پیشرفت تکنولوژی به نقطه قوتی در تجارت تبدیل شده است. دسترسی و ارتباط اینترنتی بازارهای داخلی کشور با یکدیگر و با بازارهای جهانی، باعث شد تا خدمات حمل و ارسال کالا با سرعت و کیفیت بیشتری انجام شوند.  

رفته‌رفته، شرکت‌ها و فروشندگانی که بهبود و ارتقای تجربه مشتری برایشان دارای ارزش است، زمان طولانی تحویل کالا را به منزله ریسک پنداشتند. چرا‌که کاهش مدت انتظار جهت دریافت محصول خریداری شده و ایجاد تجربه مطلوب خرید، عمر همکاری و خرید توسط مشتریان را چند برابر می‌کند.

با این نگاه، در مورد بسیاری از کالاها، خدمات پستی و باربری بین شهری، گزینه مناسب و سریعی برای ارسال کالا نیست. با شکل‌گیری سرویس‌های متنوع حمل، سپردن ارسال کالا به ارائه‌دهندگان این خدمات به‌شکل تخصصی، راهی هوشمندانه و معقول برای جلب رضایت مشتریان محسوب می‌شود.

مزایای سرویس درب به درب

 1. سرعت بالا، بدون محدودیت: سرویس درب به درب دارای دامنه خدمات وسیع‌تر و سرعت بیشتری نسبت به سرویس‌های عادی مانند پست، باربری و… است. گستره امکانات این نوع ارسال، شامل حمل درون شهری تا ارسال و دریافت کالا به‌صورت برون‌مرزی می‌شود.
 2. حمل و نقل ایمن: سرویس حمل door to door تنها به حمل و نقل ایمن و حفظ امنیت کالا محدود نیست. این سرویس با ارائه خدماتی مانند قابلیت ردیابی، بسته‌بندی حرفه‌ای و ارتباط مستقیم با پشتیبانی، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای رساندن محصول به‌دست خریداران است.
 3. عدم محدودیت وزن برای کالا: از دیگر مزایای این سرویس‌ها، عدم محدودیت ارسال برای کالاهایی با وزن زیاد و ابعاد بزرگ است. در سرویس‌های عادی، اغلب کالای خریداری شده برای رسیدن به نقطه مصرف، چندین روز در انبار منتظر وسیله حمل بعدی بوده و طی چند نوبت بارگیری و تخلیه، دست‌به‌دست می‌شود. اما در فرایند تحویل کالا طی سرویس تحویل Door to Door، علاوه‌بر اطمینان از حفظ سلامت کالا، تحویل به‌موقع آن با تضمین انجام می‌گیرد.
 4. صرفه‌جویی در زمان: گستره خدمات درب به درب در زمینه واردات کالا نیز شامل تحویل کالا از فروشنده در کشور مبدأ، حمل، ترخیص و تحویل به نقطه مورد نظر مشتری است. این خدمات باعث می‌شود تا خریدار، مدت زمان کمتری را برای انتظار دریافت محموله خود منتظر بماند. ضمن آن‌که امکان رهگیری کالا از طریق نقشه ردیابی در بازه‌های زمانی مختلف، هم در ارسال‌های درون مرزی و هم تحویل بین‌المللی کالا وجود دارد. علاوه برآن، خریداران دغدغه حضور فیزیکی در محل نمایندگی حمل، در شهر مقصد را نیز نخواهند داشت.
 5. خدمات جبران خسارت: حمل و تحویل کالا تحت کنترل و ایمنی، با استفاده از خدمات Door to Door، با توجه به ارزش آن انجام می‌شود. اما با در نظر گرفتن بروز هرگونه احتمال، در امکانات این نوع سرویس، خدمات جبران خسارت نیز لحاظ می‌شود. شرکت تاجران برخط صنعت، با ارائه تمامی این خدمات، در کنار فروش محصولات صنعتی از سراسر دنیا، در راستای دست‌یابی به‌هدف کاهش چالش‌های بازرگانی صنعتی گام برمی‌دارد.

مراحل انجام سرویس Door to Door

به‌طور کلی مراحلی برای حمل سریع کالا، با خدمات درب به درب وجود دارد؛ که باید پشت سر گذاشته شوند. این مراحل شامل مواردی می‌شوند که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • دریافت کالا
 • بسته‌بندی و انتقال آن از مبدأ
 • صدور فاکتور تجاری و اسناد حمل و نقل
 • بارگیری و تخلیه در پایانه
 • انجام خدمات گمرکی
 • حمل و انتقال به فرودگاه
 • بارگیری و تحویل کالا به مقصد

انجام خدمات درب به درب را به چه شرکتی بسپاریم؟

تا این‌جا در رابطه با مزایای خدمات درب به درب و این که چرا باید از آن بهره ببرید صحبت کردیم. اما مهم‌ترین نکته این است که خریدار، خدمات خود را به شرکتی مطمئن بسپارد. امروزه مجموعه‌های مختلفی هستند که خدمات درب به درب (Door to Door) را ارائه می‌دهند. در ادامه این بخش، ویژگی‌های کلی یک شرکت مطمئن برای انجام خدمات درب به درب توضیح داده شده است.

اولین ویژگی مجموعه‌ای که این کار را انجام می‌دهد؛ باید وقت شناسی باشد. شرکتی که خدمات درب به درب را به آن می‌سپارید، لازم است که از دقت، نظم و پای‌بندی به زمان برخوردار باشد.

داشتن شبکه‌های گسترده جهانی، دیگر خصوصیت مهم است. بالطبع‌ شرکتی که نمایندگی‌های مختلفی در اقصی نقاط دنیا داشته باشد، بسیار قابل اطمینان‌تر است. مجموعه‌ای با داشتن فعالیت در کشورهای مختلف، حمل سریع را به‌راحتی می‌تواند انجام دهد.

توانایی بسته‌بندی حرفه‌ای، قابلیت ردیابی آنلاین، فیزیکی و تلفنی و البته در دسترس بودن، ویژگی‌های مهم دیگری است که این شرکت‌ها باید دارا باشند. در نهایت امکان ارائه مشاوره حرفه‌ای برای آگاه‌سازی کامل مشتری، آخرین نقطه قوتی است که یک شرکت باید از آن برخوردار باشد.

مجموعه ما، تمامی این خصوصیت‌ها را دارد و امکان رهگیری محصول را، همراه با پشتیبانی به مشتری می‌دهد.

آخرین مقالات

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

مالیات بر واردات
مراحل صادرات کالا و مدارک لازم برای آن چیست؟
خدمات Door to Door
استعلام کالا

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

 • تهران، خیابان سمیه، بعد از نجات الهی، پورموسی، آرژانتین غربی، پلاک 10، واحد 2
 • 021-88808983