درباره ما | تاجران برخط صنعت

درباره شرکت تاجران برخط صنعت

شرکت سهامی خاص تاجران برخط صنعت، به شماره ثبت 563530، فعالیت خود را از سال 1396در ایران آغاز نمود. فعالیت این شرکت به شرح زیر تعریف می‌گرد:
خدمات بازرگانی شامل: تامین تجهیزات، ماشین‌آلات و قطعات خطوط تولید در حوزه صنایع فولاد، پتروشیمی، نفت، گاز، پالایشگاه، معدن و نیروگاه
خدمات مشاوره، نظارت، طراحی مهندسی، مهندسی معکوس و بومی‌سازی در زمینه ساخت تجهیزات و قطعات صنایع فولاد، پتروشیمی، نفت، گاز، پالایشگاه، معدن و نیروگاه
شرکت تاجران برخط صنعت، با در اختیار داشتن بینش و تجربه مدیریتی مرتبط، همواره جهت به‌روزرسانی دانش و شناخت فنی و ‌تخصصی کلیه نیروها، به‌طور جدی و مستمر در تکاپوست. همین‌طور، در راستای پیشبرد ماموریت‌های خود، تلاش می‌کند تا هم‌گامی با استانداردهای بین‌المللی را حفظ کند.
شرکت تاجران برخط صنعت (عضو لیست بلند تامین کنندگان شرکت ملی نفت ایران)، به عنوان تامین کننده، امکان تهیه و تحویل اقلام زیر از بهترین سازندگان خارجی را دارد:
 1. تامین مخازن، پمپ، کمپرسور و تجهیزات کرایژونیک با نامه نمایندگی از Hang Yang کره‌جنوبی
 2. تامین متریال خام از قبیل ورق، لوله (در گریدهای مختلف اینکونل، استنلس‌استیل و آلیاژهای خاص).
 3. طراح، تامین متریال خام و اولین سازنده ترموول کوره احیاء در ایران
 4. تامین انواع ولو، فلنج و اتصالات از گریدهای مختلف استنلس‌استیل
 5. تامین انواع موتور، کمپرسور، پمپ، فن، گیربکس و قطعات دوار
 6. تامین تجهیزات و قطعات هیدرولیک و پنوماتیک
 7. تامین تجهیزات اندازه‌گیری، سنسور و ابزاردقیق
 8. تامین تجهیزات برق فشار ضعیف تا قوی

شایان ذکر است که این شرکت با استفاده از امکانات خود و دفتر چین، آمادگی لازم جهت فروش کالا قبل از گمرک و یا کالای ترخیص شده درب انبار مشتری را دارد.

ماموريت

 • هم‌یاری و ارائه‌ خدمات حرفه‌ای به خریداران و تولیدکنندگان داخلی در جهت تسهیل تجارت با کمترین ریسک ممکن با حمایت تمام‌قد و پای‌بندی به اصل صداقت با مشتری
 • کمک و بهینه‌سازی مسیرهای زنجیره تامین مشتری در راستای رفع احتیاجات بازرگانی
 • مدیریت اجرای یکپارچه زنجیره تامین هم‌گام با فناوری و دانش فنی روز دنیا و پیروی از استانداردهای جهانی

چشم انداز

 • رفع موانع و تسهیل در اجرای فرآیندهای بازرگانی داخلی و خارجی فروشندگان، خریداران و تولیدکنندگان داخلی در صنایع مادر (نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، معدن و نیروگاه)
 • اشاعه فرهنگ تجاری و تقویت قوای بازرگانی تولیدکنندگان داخلی
 • توانمندی در ایجاد بستر مناسب برای تمرکز تولیدکنندگان بر ارائه‌ برترین کیفیت‌ محصولات و خدمات

چرا شرکت تاجران

تاجران برخط صنعت، به دلیل پویایی و با توجه به استفاده از نیروی جوان و کارآمد، روش‌های نوین مدیریت، کارگاه ساخت با قابلیت‌های مناسب، ارتباطات مناسب با شرکت‌های صاحب تکنولوژی، لینک‌های ارتباطی در خارج از کشور، یاری رسان شرکت‌های بزرگ پیمانکاری و خطوط تولید فولاد و پتروشیمی خواهد بود. این شرکت توانایی کاهش رسیک خرید خارجی، کاهش هزینه‌های تولید، کاهش زمان اجراء و اجرای پروژه مطابق با کیفیت مد نظر مشتری را دارد. این مهم با تکیه بر سالها تجربه و تخصص و استفاده از مشاوران کسب و کار و اساتید دانشگاه حاصل گردیده و به عنوان بزرگترین دارایی این شرکت، بازوی توانمندی برای پیمانکاران بزرگ و خطوط تولید خواهد بود.

نیروی جوان و کارآمد

روش‌های نوین مدیریت

کارگاه ساخت با قابلیت‌های مناسب

لینک‌های ارتباطی در خارج از کشور

ارتباطات مناسب با شرکت‌های صاحب تکنولوژی

افتخارات تاجران برخط صنعت

سخن مدیر عامل